Půjdeme do toho znovu…

…půjdete s námi? Gastrojobs.cz, jakožto provozovatel největšího pracovního portálu v oboru gastronomie a hotelnictví, uspořádal v minulém roce první pracovní veletrh věnovaný těmto oborům. A jelikož výsledek předčil naše očekávání, ( pár momentek najdete zde http://gj-careerday.cz/foto2018.html ) a tak rozhodli jsme se, uspořádat 2. ročník tohoto veletrhu.

Neočekáváme, že se nám podaří změnit ihned současnou situaci na pracovním trhu. Avšak věříme, že tímto krokem se nám povede přiblížit budoucím adeptům možnosti a výzvy spojené s výběrem tohoto povolání a ukázat jim, že tento zvolený směr byl správný a že je čeká nepřeberné množství zajímavých možností právě v oboru gastronomie a hotelnictví.

Veletrh pracovních příležitostí, který bude součástí veletrhu FOR GASTRO & HOTEL v Letňanechv, je koncipován jako jednodenní akce a má novou generaci takzvaných „mileniálů“ zábavnou a ležérní formou seznámit s těmi nejlepšími zaměstnavateli, ke kterým bezesporu Vaše společnost patří.

Očekáváme nejen účast žáků posledních ročníků ze zhruba 80 pozvaných středních škol a učilišť se zaměřením na gastronomii a hotelnictví, ale taky návštěvu kandidátů, kteří chtějí změnit obor nebo plánují změnu současného zaměstnání.

Připravujeme rámcový program, který bude jak edukativní, tak i zábavný, a samozřejmě necháme prostor i pro naše klienty, pokud se budou chtít v rámci programu prezentovat sami. Letos počítáme také s „After-Party“ pro vystavovatele, která se bude konat od 15:00 do 17:00 v netradičním a atraktivním prostoru, aby si vystavovatelé mohli mezi sebou v uvolněné atmosféře vyměnit zkušenosti i dojmy.

V rámci druhého ročníku, do kterého jsme se pokusili zapracovat podněty loňských účastníků, máme prostor pro celkem 25 vystavovatelů. Prosíme tedy o pochopení, že přihlášky budou zpracované dle pořadí, ve kterém je obdržíme.

Přikládáme nabídkový list s parametry veletrhu a budeme rádi, pokud zvážíte svoji účast na tomto pro obor jedinečném veletrhu.

Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle +420 602 55 75 55 nebo mailem na careerday@gastrojobs.cz