Složitá situace…

…si vyžaduje nekonvenční řešení. A jelikož personální situace v gastronomii a hotelnictví je v současné době velmi složitá, rozhodli jsme se, jakožto provozovatelé největšího pracovního portálu v oboru, Gastrojobs.cz, uspořádat první pracovní veletrh věnovaný těmto oborům.

Neočekáváme, že se nám podaří změnit ihned současnou situaci na pracovním trhu. Avšak věříme, že tímto krokem se nám povede přiblížit budoucím adeptům možnosti a výzvy spojené s výběrem tohoto povolání a ukázat jim, že tento zvolený směr byl správný a že je čeká nepřeberné množství zajímavých možností v právě tomto oboru.

Veletrh pracovních příležitostí, který bude součástí veletrhu FOR GASTRO & HOTEL v Letňanech, je koncipován jako jednodenní a má novou generaci takzvaných „mileniálů“ zábavnou a ležérní formou seznámit s těmi nejlepšími zaměstnavateli, ke kterým bezesporu Vaše společnost patří.

Očekáváme nejen účast žáků posledních ročníků ze zhruba 40 pozvaných středních škol a učilišť se zaměřením na gastronomii a hotelnictví, ale taky návštěvu kandidátů, kteří chtějí změnit obor nebo plánují změnu současného zaměstnání.

Připravujeme rámcový program, který bude jak edukativní, tak i zábavný, a samozřejmě necháme prostor i pro naše klienty, pokud se budou chtít v rámci programu prezentovat sami.

Jelikož máme v rámci nultého ročníku jen omezený prostor pro celkem 20 vystavovatelů, prosíme o pochopení, že přihlášky budou zpracované dle pořadí, ve kterém je obdržíme.

Firmy, které mají zájem se na nultém ročníku Gastrojobs Career Day prezentovat, mohou nás pro bližší informace nebo případné dotazy kontaktovat telefonicky na čísle +420 602 55 75 55 nebo mailem na careerday@gastrojobs.cz. Budeme rádi, pokud zvážíte svoji účast na tomto pro obor jedinečném veletrhu.