Hotel Alcron byl postaven v roce 1932 architektem Aloisem Kroftou, z počátečních písmen jeho jména byl složen i název Alcron. Byl jedním z prvních luxusních hotelů v centru Prahy, pouhých pár kroků od Václavského náměstí. Stal se oblíbeným cílem politiků, státníků a umělců a je jím dodnes. V hotelu je 204 pokojů včetně 25 apartmánů. Z vyšších pater je vidět přes střechy Malé Strany až na Pražský Hrad. Tento 5hvězdičkový hotel je vystaven ve stylu Art Deco, okouzlí vás mramorové podlahy, geometrické tvary a původní schodiště.

V přízemí hotelu se nachází dvě restaurace, La Rotonde a Alcron, kterou si mnozí vybaví z filmu Pelíšky („ty, která jsi vařila v Alcronu!“), byla oceněna michelinskou hvězdou v letech 2012 až 2017. V našem Be Bop baru servírujeme netradiční a zábavné koktejly.

Náš tým je složen z lidí různého věku, různých koutů naší republiky, i ze zahraničí. Jsme jeden tým, který má cíl poskytovat perfektní servis, pohostinnost a jsme rádi, když se k nám hosté vrací.

Naše vize: „Stát se místem, kde každý chce být“

Zátiší Catering Group je silná gastronomická společnost s 27letou tradicí. Zátiší Group tvoří divize restaurační, cateringová a divize jídelen. Více o nás zjistíte na: www.zatisigroup.cz.

Four Seasons Hotels and Resorts have been ranked FORTUNE magazine’s "100 Best Companies to Work For" EVERY YEAR since 1998. JOIN US and find out why! With over 100 hotels globally, Four Seasons is dedicated to perfecting the travel experience through continual innovation and the highest standards of hospitality.

At Four Seasons, we guide all of our actions by the Golden Rule: “Treat others the way you would like to be treated.” Here, you will get to work on a team that is built on mutual respect, collaboration, excellent service and a passion for service.

Set in Prague’s premium location – on the picturesque Vltava River, a stone throw away from the Charles Bridge, overlooking historic Prague Castle – Four Seasons service and comfort interweaves with Czech cultural traditional and centuries of architecture in this landmark of gracious design. 157 guest room are among the largest in Prague, many with unique city, castle and river views. This magnificent hotel is a stunning venue for all kinds of functions from multi-day incentive programs, to important family celebrations, to automotive events. Part of the hotel is an Italian restaurant called CottoCrudo and AVA Spa.

K+K Hotels jsou hotelovým řetězcem provozujícím 10 čtyřhvězdičkových hotelů v předních evropských metropolích od Londýna po Bukurešť. Původně rakouská společnost založena v roce 1961 bratry Kollerovými v Salzburgu je od roku 2015 součástí americké hotelové skupiny Highgate Hotels, která aktuálně provozuje v USA více než 130 hotelů.

Pro naše pražské hotely hledáme nové kolegy a kolegyně se zápalem pro práci ve službách. V naší práci vycházíme z toho nejlepšího, co nabízí rodinné firmy – týmovou atmosféru, spolupráci, vzájemnou podporu a respekt. Zároveň máme dlouholeté zkušenosti s fungováním mezinárodních hotelových korporací.

Naše kolegy podporujeme v osobním růstu a tak, jako rostou oni, roste i naše společnost.

Staňte se členy našeho týmu a my Vám pomůžeme nastartovat Vaši úspěšnou dráhu v hotelnictví!

CPI Hotels je jedním z největších hotelových řetězců v České republice s 32 hotely a rezidencemi. Na trhu je již od roku 1993. Má k dispozici až 10 000 lůžek a 13 000 konferenčních míst. Do našeho portfolia patří stylově zařízené hotely značek Clarion, Comfort, Mamaison, Holiday Inn, Buddha Bar, Spa & Kur a další hotely, které se chlubí čistě vlastní značkou.

CPI Hotels pokrývá strategicky nejvýznamnější krajská města po celé České republice, dále pak provozuje hotely v hlavních městech na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Rusku a Itálii.

Clarion Congress Hotel Prague, který se vám na Careerdays představí je největší hotel z celého hotelového řetězce s 559 pokoji, včetně 25 luxusních apartmá a konferenčními prostory pro 2 500 osob.

Baví Vás práce s lidmi, poznáváte rádi jiné kultury, hledáte možnost seberealizace, kariérního růstu a nemáte rádi rutinu? Pak se optejte na pracovní příležitosti v Jan Hotels!

Jan Hotels je česká hotelová skupina řídící hotely v Praze a v Českém Krumlově. Jsme přesvědčeni, že náš úspěch je založen na lidech, kteří tvoří náš tým. Neustálá inovace, týmová spolupráce, ambice být nejlepší, vzájemný respekt a empatie jsou naše hodnoty. Staňte se členem naší rodiny a PŘISPĚJTE TAK K NAŠEMU SPOLEČNÉMU ÚSPĚCHU.

Aquapalace Hotel Prague je součástí unikátního sportovně-relaxačního komplexu Aquapalace Praha, dříve známého jako Aquapark Čestlice. Na ploše více jak 9.000m2 je pro zábavu, adrenalin, pobavení a relaxaci k dispozici velké množství atrakcí ve 3 palácích Vodního světa - Palác dobrodružství, Palác pokladů a Palác relaxu.

EuroAgentur hotels & travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec a působí na trhu cestovního ruchu a hotelnictví 27 let. Na 40 hotelů a resortů pod značkou ea hotels naleznete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách české republiky, slovenska a ruské federace.

Euroagentur hotels & travel zabezpečuje kompletní servis spojený s příjezdovým i domácím cestovním ruchem a hotelovými službami. Za dobu svého působení opakovaně získala nejprestižnější ocenění udělované odborníky i veřejností v oblasti poskytovaných služeb v cestovním ruchu a hotelnictví.

Současně je dlouhodobým aktivním členem obchodních komor a členem odborných asociací ČR. Podílí se na přímé prezentaci české republiky v zahraničí.

Po deseti letech úspěšné spolupráce s řetězcem hotelů Jurys Inn změnil hotel Jurys Inn Prague značku a od 1.9.2019 funguje pod novým názvem BOTANIQUE HOTEL PRAGUE, jako samostatný, nezávislý hotel. Botanique hotel Prague je moderní lifestylový hotel, který svým hostům nabízí komfortní zázemí v centru Prahy, přátelský přístup a skvělé služby. Nový koncept hotelu byl vytvořen ve spolupráci se známým studiem Lábus architects a designovým studiem Olgoj Chorchoj.

„Růst začíná péčí“ a my pečujeme nejen o naše hosty, ale také o členy našich týmů, abychom společně mohli růst a rozvíjet se. Těšíme se na Vás na našem stánku nebo při návštěvě v Botanique hotel Prague.

Vienna House je mnohem více než jen hotelová síť – je to místo plné života, příběhů, dobrodružství a přátelských motivovaných kolegů. Jsme sami sebou, od přírody skvělí hostitelé, práce nám přináší radost a užíváme si společně hodně zábavy.

Děláš věci jednoduše, ale stylově a s důrazem i na ty nejmenší detaily, protože víš, že maličkosti tvoří rozdíl? Nepřestal si objevovat a poznávat, protože cesta je pro tebe cíl? Také si myslíš, že práci je důležité si užít? Ukaž nám, v čem jsi dobrý, na co máš talent právě ty, a staň se naším kolegou.

HOLIDAY INN PRAGUE CONGRESS CENTRE je designový hotel s 254 pokoji, nacházející se přímo na Vyšehradě, tedy na pomezí čtvrtí Vinohrady, Nusle a Podolí. Jeho poloha v širším centru a zároveň nad Prahou, skýtá úchvatné výhledy. Nabízí rovněž skvělou dopravní dostupnost z letiště, vlakového nádraží i dálnice D1. Disponuje velkokapacitními garážemi a je součástí KONGRESOVÉHO CENTRA PRAHA, největšího kongresového centra v České republice.

Jsme největší český hotelový řetězec OREA HOTELS, a taky jsme parta největších srdcařů :-) Po celé České republice máme 14 hotelů – ve velkých městech, v lázeňských městech, v horách, zkrátka v pěkných lokalitách, kde si každý přijde na své. A zaměstnanci jakbysmet. Nabízíme širokou škálu benefitů – od výhodných zaměstnaneckých pobytů na našich hotelech, přes obědy zdarma, vzdělávací a rozvojové aktivity, teambuildingy, sick daye až po bezva cafeterii plnou dalších lákadel.

V OREA HOTELS & RESORTS dáváme příležitost každému, koho baví a těší hotelový svět a chce v něm něco dokázat! Ať už v jakékoliv pozici, od číšníka nebo recepční po ředitele hotelu. Zastavte se u nás, rádi se o vás dozvíme více! :-)