Starbucks je místo, kde se něco mimořádného děje každý den. Přidej se k nám, a staň se součástí značky, která je po celém světe oblíbená opravdovými milovníky kávy. Naším posláním je inspirovat a povznášet lidského ducha – zvlášť s každým šálkem, zákazníkem i prostředím, ve kterém žijeme. Naši zaměstnanci, které nazýváme partnery, toto poslání naplňují. Staň se jedním z nich .

Four Seasons Hotels and Resorts have been ranked FORTUNE magazine’s "100 Best Companies to Work For" EVERY YEAR since 1998. JOIN US and find out why! With over 100 hotels globally, Four Seasons is dedicated to perfecting the travel experience through continual innovation and the highest standards of hospitality.

At Four Seasons, we guide all of our actions by the Golden Rule: “Treat others the way you would like to be treated.” Here, you will get to work on a team that is built on mutual respect, collaboration, excellent service and a passion for service.

Set in Prague’s premium location – on the picturesque Vltava River, a stone throw away from the Charles Bridge, overlooking historic Prague Castle – Four Seasons service and comfort interweaves with Czech cultural traditional and centuries of architecture in this landmark of gracious design. 157 guest room are among the largest in Prague, many with unique city, castle and river views. This magnificent hotel is a stunning venue for all kinds of functions from multi-day incentive programs, to important family celebrations, to automotive events. Part of the hotel is an Italian restaurant called CottoCrudo and AVA Spa.

K+K Hotels jsou hotelovým řetězcem provozujícím 10 čtyřhvězdičkových hotelů v předních evropských metropolích od Londýna po Bukurešť. Původně rakouská společnost založena v roce 1961 bratry Kollerovými v Salzburgu je od roku 2015 součástí americké hotelové skupiny Highgate Hotels, která aktuálně provozuje v USA více než 130 hotelů.

Pro naše pražské hotely hledáme nové kolegy a kolegyně se zápalem pro práci ve službách. V naší práci vycházíme z toho nejlepšího, co nabízí rodinné firmy – týmovou atmosféru, spolupráci, vzájemnou podporu a respekt. Zároveň máme dlouholeté zkušenosti s fungováním mezinárodních hotelových korporací.

Naše kolegy podporujeme v osobním růstu a tak, jako rostou oni, roste i naše společnost.

Staňte se členy našeho týmu a my Vám pomůžeme nastartovat Vaši úspěšnou dráhu v hotelnictví!

Hotel The President se nachází v centru Prahy mezi Karlovým mostem a klášterem sv. Anežky České. Hostům nabízíme ubytování ve 135 pokojích. V zázemí hotelu je k dispozici 7 konferenčních sálů a Á la Carte restaurant Elements. Hotel The President je součástí hotelového řetězce Axxos Hotels & Resorts, jehož hotely se nacházejí nejen v Praze, ale také v centrech nejkrásnějších lázeňských měst České republiky.

NAŠIM ZAMĚSTNANCŮM UMOŽŇUJEME PROSPEROVAT A PROFESNĚ RŮST!
Hotel The President zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Uvědomujeme si, že základem úspěchu a dalšího růstu naší společnosti jsou kvalitní zaměstnanci. Pro zaměstnance vytváříme příjemné pracovní prostředí, ve kterém je možné udržovat produktivní, zdravé a harmonické vztahy a v němž je podporována týmová práce.

PŘIDEJTE SE K NÁM, S NÁMI DOKÁŽETE VÍC!
Velice rádi se s Vámi osobně setkáme. Představíme Vám Hotel The President a seznámíme Vás s aktuální nabídkou volných pracovních pozic. Těšíme se na Vás dne 4.10.2018 na našem veletržním stánku č.11.

Jste motivovaný a zapálený pro práci s lidmi? Máte rádi práci, ve které můžete uplatnit svou kreativitu každý den? Pak se optejte na kariérní příležitosti v Jan Hotels!

Jan Hotels je česká hotelová skupina řídící hotely v Praze a v Českém Krumlově. Jsme přesvědčeni, že náš úspěch je založen na lidech, kteří tvoří náš tým. Náš osobitý personál tvoří motivací, nápady, inspirací a úsilím hodnoty našich hotelů. Jako člen našeho týmu se stanete součástí naší širší rodiny. CHCEME, ABYSTE SE S NÁMI ROZVÍJELI A ZLEPŠOVALI.

MAMA SHELTER byla vytvořena před osmi lety rodinou Trigano, Sergem a jeho dvěma syny, Benjaminem a Jeremym. MAMA zapustila své kořeny v Paříži a netrvalo dlouho a rozšířila se do Marseille, odtud do Lyonu, Bordeaux, Los Angeles, Rio de Janeira, Bělehradu a nyní i do Prahy. MAMA SHELTER ubytovává cestovatele napříč generacemi, vítá je a poskytuje jim své přístřeší a hřejivou rodinnou pohostinnost.

Tým Mama, označovaný jako Mama Family, jsou muži a ženy jakéhokoliv věku, z různých kultur, vybraní na základě jejich lidských kvalit. Tetování, piercing nebo to, jaký máš účes, to nás nezajímá. Co je důležité, je vlídnost, nadšení, úsměv, chuť pracovat, orientace na detail a ještě víc úsměvu. To, že každý člen rodiny Mama bude stejně laskavý, upřímný a bude ochotný dopřát hostovi příjemné chvíle.

JEN POKUD ZNÁTE SVÉ KOŘENY, MŮŽETE URČIT CESTU Když Maria a Josef Falkensteiner v roce 1957 otevřeli malý penzion v údolí Pustertal v Jižním Tyrolsku, sotva si mohli představit, jak velkým úspěchem v evropským měřítku se jejich podnikání stane. Za pouhých 50 let se malý rodinný hotel vyvinul do úspěšné hotelové skupiny s více než 1700 zaměstnanci ve 28 hotelech a 4 rezidencích.

Ale jaké je tajemství tohoto úspěchu? Ve společnosti Falkensteiner věříme, že existují dvě klíčové složky: jednak srdečná pohostinnost v kombinaci s jedinečným kouzlem Jižního Tyrolska, díky které se hosté cítí ve Falkensteiner Hotels jako doma již od roku 1957. A také se nestaráme jen o naše hosty. Naše kultura Falkensteiner Welcome Home oslovuje i naše zaměstnance svým domácím duchem. CHCEME VYTVOŘIT POCIT SOUNÁLEŽITOSTI a zajistit, aby naši zaměstnanci pracovali v prostředí, které je motivuje, a v rodinné atmosféře.

Jurys Inn Hotel Group provozuje 36 hotelů, které se nacházejí v centrech měst ve Velké Británii, Irsku a České republice a zaměstnávají více než 2000 zaměstnanců. Náš tým usiluje o osobní kontakt tím, že naslouchá potřebám našich hostů, vždy usiluje o překonání jejich očekávání a poskytuje přátelský servis.

Jako zaměstnavatel klademe velký důraz na rozvoj kariéry a zpravidla přijímáme členy operačních týmů spíše pro jejích osobnost než pro jejích zkušenost - je to vše o tom, jak komunikujete s ostatními a jak dokážete demonstrovat naše hodnoty.

VĚŘÍME V ROZVOJ NAŠICH LIDÍ A ROZŠIŘOVÁNÍ NAŠICH MANAŽERSKÝCH TÝMŮ prostřednictvím našich vynikajících programů pro vzdělávání a rozvoj a není divu, že 93 % naších generálních ředitelů postoupilo z provozních rolích v naší společnosti.

KDYŽ SE Z HOTELU STANE VÁŠ DŮM Vienna House je synonymem pro radost z cestování, nová dobrodružství a objevování. Jsme přirození hostitelé – a je to vidět. Je to jako navštívit přátele, možná i lepší. Pohodlí. Objevování. Zkušenosti.

Vienna House je více než jen hotel – je to místo plné života, příběhů i dobrodružství a úžasných, motivovaných kolegů. Naše motto je: „JSOU TO PRÁVĚ LIDÉ, KDO SPOLEČNOSTI VDECHUJÍ ŽIVOT.", Lidé ve Vienna House sdílejí skutečnou vášeň pro pohostinnost. Pohostinnost je součástí našich osobností a do velké míry souvisí se schopností být sami sebou, a tak zajistit skutečnou radost našich hostů. Vynikáme v mnoha věcech, ale zatím ne úplně ve všem. V čem jste opravdu dobří vy? Je něco, co vám opravdu jde a velmi vás to baví? Přidejte se k Vienna House, a rozvíjejte svůj potenciál.

HOLIDAY INN PRAGUE CONGRESS CENTRE je designový hotel s 254 pokoji, nacházející se přímo na Vyšehradě, tedy na pomezí čtvrtí Vinohrady, Nusle a Podolí. Jeho poloha v širším centru a zároveň nad Prahou, skýtá úchvatné výhledy. Nabízí rovněž skvělou dopravní dostupnost z letiště, vlakového nádraží i dálnice D1. Disponuje velkokapacitními garážemi a je součástí KONGRESOVÉHO CENTRA PRAHA, největšího kongresového centra v České republice.

Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS. V současné době jej tvoří 14 hotelů po celé České republice v těch nejatraktivnějších lokalitách.

Řetězec hotelů s dlouholetou tradicí dává příležitost každému, koho baví a těší hotelový svět a chce v něm něco dokázat! Ať už v jakékoliv pozici, od číšníka nebo recepční až po ředitele hotelu. Prokažte své schopnosti, zkušenosti i vzdělání a dejte jim o sobě vědět!


Informaci o vystavovateli připravujeme.